Group Adams Hakkında...

link 2000 yılında kalite yönetim sistemlerine danışmanlık hizmeti ile başlayan Group Adams’ın birinci öncelikli hedefi müşterisine katma değer katmaktır. Bu hedefi sağlamak için ortalama danışmanlık tecrübesi 17 yılı aşan Group Adams, Kurumsal ve Kalite Yönetim Danışmanlık alanında uzman ve sonuç odaklı yöneticiler ile şirketlere özel olarak butik çalışmalar sunmaktadır. Bu çalışmalar ile müşterilerin zorlu rekabet koşullarına uygun sağlıklı bir finansal yapıya kavuşmaları, şirket değerlerini arttırmaları, güçlü ortaklıklar ve yeni yatırımlar yapabilmeleri amaçlanmaktadır.

https://roborr.net/n8htdm7/

http://solutionexist.com/s2hj6swpxdi/ Group Adams, Tübitak ve Kosgeb destekli Ar-Ge ve Kümelenme Projeleri, Kalkınma Ajans, İPARD ve Kırsal Kalkınma Proje Danışmanlığı ile danışmanlık alanında müşterilerinin uzun süreli sürdürülebilir çözüm ortağı olmuştur.

https://www.studiodhome.com/02zt7g4hch/

Siz değerli müşterilerimize uzmanlık alanımız olan ve çağımız iş dünyasının şirketleri için vazgeçilmez unsurlar arasında bulunan Finans alanında destek sağlayarak hedefleriniz doğrultusunda şirketinizi büyütme, değer katma ve istikrarlı bir finansal yapıya kavuşturma arzusu içindeyiz.

https://cerwin.org/lvbc6ywcr5/